O autorce.

Ma na imię Aleksandra, lecz wszyscy znajomi mówią po prostu "Ola". Jest uczennicą jednego z gimnazjum na Mazowszu. Mimo iż ma na "naście" lat, nie uważa się za dorosłą i za każdym razem podkreśla to iż jest dzieckiem.  Lubi przebywać w pośród ludzi, lecz nie lubi być w centrum zainteresowania. Szybko zaprzyjaźnia się z nowymi ludźmi. Ma wspaniałą rodzinę, na którą może zawsze liczyć.
Uwielbia czytać książki. Uważa, że "książka jest lepsza od filmu ". Gdy zasiada przed twórczością innych autorów zamyka się w własnym świecie. Świecie, który sama sobie wybrała. Większość znajomych nie rozumie jej gdy ta woli poczytać książkę niż pograć na komputerze czy obejrzeć powtórkę jakiegoś dennego filmu w telewizji. Jej ulubionymi książką są (może nie będzie to żadnym zaskoczeniem )seria  "Harry'ego Pottera" oraz seria "Szeptem ".
Uwielbia piec ciasta, ciasteczka, torty, babeczki i inne tego typu wypieki. Swoimi wypiekami dzieli się z najbliższymi, którzy są degustatorami jej najróżniejszych ciast (nawet tych nieudanych ). Umie także gotować, często nie wychodzą jej potrawy takie jakie chciałaby aby były lecz są zjadliwe :).
Jest nieśmiała, nie potrafi do końca zaufać ludziom. Ma kilku wspaniałych przyjaciół, dla których jest gotów "skoczyć w ognień ".  Uważa, że istnieje przyjaźń damsko-męska.
Nie jest typową dziewczyną. Nie lubi nosić sukienek, butów na obcasie, malować się, mieć zawsze pięknie uczesane włosy, chodzić na zakupy. Lubi trenować na wu-efie. Oglądać zmagania Biało-czerwonych, lub swojej ulubionej drużyny. Lubi krzyczeć przed telewizorem, zagrzewając drużynę do grania. Lubi oglądać piłkę nożną, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną. Ale najbardziej uwielbia oglądać siatkówkę. Może i nie jest w niej najlepsza. Może i nie była na żadnym meczu. Może i nie poznała do tej pory żadnego siatkarza to i tak ją uwielbia.
Jej pasją jej fotografia. Zdjęcia robi na każdej imprezie klasowej/ szkolnej, na każdej wycieczce. Posiada również szeroko rozwiniętą sesję zdjęciową różnych pór roku, kwiatów, słońca. Mimo iż nie ma posiada profesjonalnego aparatu(lecz zbiera na niego i nie długo kupi sobie lepszy sprzęt), to nie załamuję się. Lata robi zdjęcia gdy tylko ma taką możliwość. 
Uwielbia podróżować. Gdy ma tylko taką możliwość pakuję walizki i jedzie gdzie tylko może. Za granicą była raz, ale ma nadzieję że nie ostatni.
W dniu osiemnastych urodzin chce skoczyć z bandżi. :) Lubi adrenalinę, nie boi się złamać paznokcia.
Nie lubi opowiadać o sobie. Lecz tu opisałam siebie tak jak siebie postrzegam.  Może i nie ma tu wiele informacji o mnie, ale myślę że przybliżyłam choć trochę moją osobę.1 komentarz:

 1. "Oczywiście możecie do mnie pisać również na moim fanpejdżu* na fejsie :)

  * nie wiem jak to się pisze :P"

  Już spieszę z wyjaśnieniem :)

  Fanpage jest angielskim słowem i nie ma swojego odpowiednika w języku polskim, dlatego używa się go tak samo, czyli Fanpage :) (fanpejdż w wymowie). Zasada odmiany rzeczowników angielskich przez polskie przypadki jest trochę zagmatwana. Jednak kiedy słowo kończy się w taki sposób, że Ciężko je odmienić, bo może stracić sens. Tak jest tutaj. Fanpage -> Fanpagu (wtf?) to używa się apostrofu. I będzie "Fanpage'u"

  Mam nadzieję, że pomogłem.

  OdpowiedzUsuń

Przeczytaj :
♥ Jeżeli zauważyłaś błąd lub masz jakąś uwagę - napisz o nim w komentarzu.
♥ Nie bawię się w "obserwację za obserwację"
♥ Jeżeli podoba Ci się mój blog, zaobserwuj, skomentuj - nie dlatego, abym ja zajrzała do Ciebie na blog, tylko ponieważ że Ci się podoba
♥ Komentarze typu : " Fajny blog, zajrzyj do mnie...." nie biorę pod uwagę.
♥ Linki do swoich blogów zostawiajcie w zakładce "spam" - zajrzę na pewno i jak mi się spodoba to zostawię po sobie jakiś znak
♥ Mile widziane propozycje na dalszy ciąg opowiadania :)

Pozdrawiam :**